• Akcja zbierania ,,TALENCIAKÓW''

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z radością informujemy, że nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji zbierania Talenciaków!

W poprzednich latach akcja ta zakończyła się ogromnym sukcesem, dzięki czemu mogliśmy wzbogacić asortyment szkoły o wiele atrakcyjnych nagród. Wasze zaangażowanie i chęć pomocy sprawiły, że nasza szkoła zyskała na wyposażeniu, co bezpośrednio przełożyło się na jakość nauki i zabawy.

Dlatego też serdecznie zapraszamy do włączenia się w tegoroczną akcję.

Zasady są proste zbierajcie Talenciaki i przekazujcie je do naszej szkoły.

- pudełko w holu szkoły

- wychowawcy klasy

- koordynator akcji - pani Katarzyna Jakubczyk

Każdy zebrany Talenciak to krok bliżej do zdobycia kolejnych nagród, które posłużą nam wszystkim.

Akcja trwa od 2 września do 31 października

Pamiętajcie, że nawet najmniejszy wkład ma znaczenie. Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc i liczymy na Wasze wsparcie!

• Akcja ,,Kolorowe kredki"

• Szanowni Państwo,

Akcja Kolorowe Kredki w roku szkolnym 2024/2025 właśnie ruszyła. Zapraszam do udziału wszystkie chętne osoby, które mogą podarować zeszłoroczne zużyte kredki ołówkowe do recyklingu, guziki, piórniki używane w dobrym stanie oraz nowe kredki i piórniki szkolne.

Dary można przekazywać bezpośrednio do koordynatora szkolnego p. Eweliny Rajcy lub do wychowawców swoich klas.

Dziękuję za aktywne włączenie się do akcji.

Ewelina Rajca

• Gromada Zuchowa

• Zapraszamy Rodziców, którzy chcą zapisać swoje pociechy (klas 1-3) do gromady zuchowej  w dniu 10.09 od godziny 17.00 w świetlicy szkolnej

• Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

• Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 życzymy Wam, aby zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odnajdywaniem siebie oraz rozwijaniem własnych uzdolnień i zainteresowań.

Nauczycielom życzymy nieustającej pasji i cierpliwości, które będą motywować uczniów do odkrywania świata wiedzy. Rodzicom natomiast, wytrwałości i dumy z osiągnięć swoich dzieci.

Niech nasza szkoła będzie dla Was miejscem, do którego chętnie się przychodzi i kojarzy z radością, przyjaźnią oraz  spokojem.

POWODZENIA :)