• Matematyka bez granic

• OGROMNE OSIĄGNIĘCIE NASZYCH UCZNIÓW.

Miło nam poinformować, że w międzynarodowym konkursie "Matematyka Bez Granic" klasa 6b zdobyła pierwsze miejsce w regionie śląskim. Jest to bardzo duże osiągnięcie, dlatego serdecznie im gratulujemy, ponieważ poziom był bardzo wysoki a konkurencja bardzo duża.

Duma nas rozpiera!

• Zaświadczenie dla laureata

• Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

W dniu 18 maja zaświadczenie takie w towarzystwie pani dyrektor Agnieszki Kotwy-Noszczyk odebrał uczeń klasy 8a Maksymilian Nyc.

GRATULUJEMY

Życzymy wielu sukcesów

• Fotorelacja Festynu Rodzinnego

• Kolejny FESTYN RODZINNY organizowany na terenie Szkoły Podstawowej nr 20 im. Mikołaja Kopernika przechodzi do historii.

Miło nam było gościć przedstawicieli Rady Miasta Sosnowiec, panią inspektor, rodziców - często absolwentów, uczniów, sympatyków sosnowieckiej "dwudziestki".

To co dobre, szybko się kończy...nie straszna nam była pogoda, która została przyćmiona uśmiechami dzieci, zadowoleniem dumnych rodziców, gwarem wspomnień rozbawionych absolwentów naszej placówki.

Każdy dzisiaj znalazł u nas coś dla siebie...wachlarz atrakcji był szeroki.

Występy naszych uczniów, tych małych i tych najstarszych...śpiew, taniec, recytacja.

Profesjonalny pokaz karate.

Korytarze szkoły barwiły pomalowane bajkowo buzie, ciekawe tatuaże, kolorowe warkoczyki, balonowe cudeńka, czy zabawny klaun

Ekscytujace spotkania z żołnierzami, łowienie fantów, rywalizacja BUMPER BALL.

Stoiska z pysznymi domowymi ciastami, pożywny grill, kawa, herbatka, smakowita granita.

Nie mogło zabraknąć naszych pamiątek...kubki, szarfy, długopisy, magnesy oraz autorska monografia, która obchodzi dziesięciolecie swojego wydania.

KOCHANI...

nie udałoby się to, gdyby nie WY

podziękowania kierujemy do

- Rady Rodziców przy SP20

- niezastąpionych Rodziców i Dziadków

- wspaniałych Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły

Cieszymy się, że wspólnie, wielopokoleniowo mogliśmy zapisać kolejny RODZINNY FESTYN na kartach historii "NASZEJ DZWUDZIESTKI".

DZIEKUJEMY

Zuzanna Samul - Radna dla Mieszkańców

Sosnowiecki Klub Karate

• Wycieczka klas 5b,6b,7b

• W dniach 27-28 kwietnia tuż przed majówką klasy 5b, 6b i 7b odwedziły Kraków, Bochnię i Nowy Wiśnicz!

W Krakowie uczniowie zwiedzali Wawel, Collegium Maius, Kościół św. Franciszka z witrażami Stanisława Wyspiańskiego oraz Rynek z Sukiennicami.

Hitem była noc spędzona w kopalni 250 metrów pod ziemią! Pierwszy dzień zwiedzania zwieńczony został wieczornym zwiedzaniem kopalni oraz dyskoteką w podziemiach! Drugiego dnia uczniowie zwiedzali Muzeum Motyli w Bochni, a także Nowy Wiśnicz!

Pogoda i dobry humor dopisywały przez cały czas!