• Liga atletyczna

• W dniu 10 i 20 maja braliśmy udział w szkolnej lidze lekkoatletycznej. Nasi uczniowie wspaniale się spisali zajmując czołowe lokaty w poszczególnych dyscyplinach:

1 miejsce w pchnięciu kulą zajął Maks Wrzos 7a.

2miejsce w biegu na 300m zajął Oleshko Arthem i 3 miejsce Trzop Nikodem 7a.

3 miejsce w biegu na 100m zajął Santiago Kozyrski 7b.

3 miejsce w biegu na 600m zajęła Ola Butanowicz 7b.

Każdy z uczniów dołożył swoje punkty;

Okularczyk Zofia , Przybyś Laura , Ryfka Filip, Dominik Umiński klasa 7a, Berezowska Marta ,Grzegorzewska Zuzanna, Kulawiak Dominik, Lipowiecka Michalina, Mrozińska Nina, Ksawier Łasiński klasa 7b,

Dróżdż Karolina ,Godzic Marcel, Jackowski Mateusz, Postułka Bartosz klasa 8a,

Bałdys Zofia, Borowski Tymek, Jamer Tadeusz, Zapała Mikołaj, Zmarlak Dominik klasa 8b.

W ogólnej klasyfikacji nasza wspaniała szkoła zajęła 2 miejsce chłopców zdobywając 537pkt, dyplomy oraz 4 miejsce dziewcząt zdobywając dyplom.

Gratulujemy wspaniałych wyników sportowych i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Grupę przygotowała nauczycielka w-f Jolanta Cubała.